"; حسن جوهرچی درگذشت (علت فوت و زندگینامه حسن جوهرچی) در توپترینها – هفیان – دانلود آهنگ فیلم رمان عاشقانه

حسن جوهرچی درگذشت (علت فوت و زندگینامه حسن جوهرچی) در توپترینها

 درگذشت حسن جوهرچی

درگذشت حسن جوهرچی

درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون در عین ناباوری بر اثر ایست قلبی امروز جمعه ۱۵ بهمن ۹۵ که دلیل فوت اینگونه بیان شده است. حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون صبح امروز دار فانی را وداع گفت.

به گفته یکی از نزدیکان این بازیگر، وی صبح امروز به دلیل ایست قلبی درگذشت. هنوز زمان دقیق تشییع پیکر این بازیگر مشخص نشده است.

حسن جوهرچی در سال ۱۳۴۷ در یک خانواده اردبیلی در تهران متولد شد. لیسانس عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دارد. بازی در سینما را در سال ۱۳۶۷۷ با «فیل در تاریکی» که بعد از پانزده سال کامل شد شروع کرد. اولین بازی مطرح او در سینما در سال ۱۳۷۰ با فیلم «برخورد» به کارگردانی سیروس الوند بود.

او با بازی در سریال در پناه تو به شهرت رسید.

 

علت فوت این بازیگر مشهور چه بوده است ؟ گفته می شود حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون به دلیل بیماری و عارضه کبدی فوت کرده است، وی به دلیل مشکلات ناشی از بیماری مدتی را در بخش آی سیو بستری بوده است.
حسن جوهرچی در سال ۱۳۴۷ در یک خانواده اردبیلی در تهران متولد شد. لیسانس عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران داشت و بازی در سینما را در سال ۱۳۶۷ با فیلم «فیل در تاریکی» شروع کرد. اولین بازی مطرح او در سینما در سال ۱۳۷۰ با فیلم «برخورد» به کارگردانی سیروس الوند بود

همسر و فرزندان حسن جوهرچی

 

فوت حسن جوهرچی و علت فوت او

حسن جوهرچی با مهناز بیات ( چهره پرداز ) ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک پسر به نام علی و یک دختر به نام اوا است.

 

آوا فرزند اول خانواده، هم دانشجوی داروسازی است، هم دوره ‌مهمانداری هواپیما را گذرانده و هم در کلاس‌ های بازیگری امین تارخ شرکت کرده تا بازیگر شود. البته متاثر از مادرش و علاقه خودش، قصد دارد به صورت کاملا جدی طراحی لباس را هم دنبال کند.

علی فرزند دوم خانواده، دانشجوی رشته فیلمسازی است؛ در یک گروه موسیقی می‌ نوازد و آهنگ می‌ سازد و در کنار اینها بازیگری تئاتر را نیز دنبال می‌ کند.

سن جوهرچي (زاده ۱۳۴۷ در تهران) بازيگر سينما و تلويزيون ايراني بود.
حسن جوهرچي در سال ۱۳۴۷ در يک خانواده اردبيلي در تهران متولد شد. ليسانس عکاسي را از دانشکده هنرهاي زيباي دانشگاه تهران گرفت. بازي در سينما را در سال ۱۳۶۷ با «فيل در تاريکي» شروع کرد. اولين بازي مطرح او در سينما در سال ۱۳۷۰ با فيلم «برخورد» به کارگرداني سيروس الوند بود.
اما با بازي در سريال در پناه تو در سال ۱۳۷۳ به شهرت رسيد.
اين بازيگر در فيلم‌هاي سينمايي زير ايفاي نقش کرده است:
آبي (فيلم ۱۳۷۹)، آقاي رئيس جمهور (۱۳۷۹)، دختري بنام تندر (۱۳۷۹)، بادام‌هاي تلخ (۱۳۷۶)، دو زن (۱۳۷۷)، حماسه قهرمانان (۱۳۷۶)، زن شرقي (۱۳۷۶)، بالاتر از خطر (۱۳۷۵)، روزي که خواستگار آمد (۱۳۷۵)، سلطان (فيلم) (۱۳۷۵)، ضيافت (فيلم) (۱۳۷۴)، ويرانگر (۱۳۷۴)، افسانه دو خواهر (۱۳۷۳)، جاي امن (۱۳۷۲)، زينت (۱۳۷۲)، بر بال فرشتگان (۱۳۷۱)، برخورد (فيلم) (۱۳۷۰)، فيل در تاريکي (۱۳۶۸).

آخرین پست اینستاگرامی مرحوم حسن جوهرچی

تلويزيون
اما شايد بتوان گفت بيش از همه بازي در سريال تلويزيوني در پناه تو در درخشش و شهرت او تاثيرگذار بوده است. سريالي به کارگرداني حميده لبخنده که بارها از تلويزيون بازپخش شد و هر بار مورد توجه مخاطبان گذشته و اکنون قرار گرفت.
تنهايي ليلا، برابر با اصل، شب‌هاي روشن، مثل شيشه، سراب، فاصله‌ها، فاکتور هشت (مجموعه تلويزيوني)، بوي عيدي، جابر ابن حيّان، هويت پنهان، پيله‌هاي پرواز، او يک فرشته بود، غريبانه، سيماي مدرسه، مشق عشق، نسيم رؤيا، روزهاي زندگي، در پناه تو، دومين انفجار
وکلاي جوان، هدف گم‌شده از جمله آثار تلويزيوني اين بازيگر هستند.

اجراي تلويزيوني
او در سال ۱۳۸۹ در برنامه ويژه ماه رمضان شبکه سوم سيما به نام ماه عسل مجري گري کرد.
اين روزها سريال آرام مي گيريم با بازي اين هنرمند در حال پخش از شبکه دوم سيماست.
حسن جوهرچي صبح امروز در بيمارستان دار فاني را وداع گفت. او اين روزها به دليل عارضه کبدي در بيمارستان بستري بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *