"; دانلود فیلم گفتگوی جنجالی منصور ارضی در گفت گوی 20:30 – هفیان – دانلود آهنگ فیلم رمان عاشقانه

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی منصور ارضی در گفت گوی 20:30

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی منصور ارضی در گفت گوی 20:30
دانلود گفت و گوی جنجالی مداح مشهور در 20:30
گفت و گوی جنجالی در برنامه صدا و سیما
دانلود فیلم گفتگوی جنجالی منصور ارضی در گفت گوی 20:30
گفت و گوی جنجالی منصور ارضی با صدا و سیما
دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی مداح اهل بیت در برنامه بدون تعارف اخبار ۲۰:۳۰ که در تاریخ ۱۶ مهر ۹۵ صورت گرفت را به همراه جزئیات و واکنش ها آورده ایم.
برنامه «بدون تعارف» خبر بیست و سی، در جمعه این هفته با حضور مداح محترم اهل بیت علیهم اسلام حاج منصور ارضی برگزار شد. حاج منصور در این برنامه در مواجه با این سؤال که: «انتقادات حاج منصور گاهی آن قدر شدید است که می توان گفت انتقاد نیست ناسزا است»، این روش رفتاری خویش را برگرفته از سیره امام حسین علیه السلام دانست و با بیان جمله «یابن الدعیه» از امام حسین، ناسزاگویی را به آن حضرت نسبت داد.
عضو ناظر مجلس در هیأت نظارت بر صدا و سیما در پی اظهارات یکی از مداحان مشهور در رسانه ملی گفت: حتماً شورای نظارت بر صدا و سیما به این مسأله ورود کرده و رسیدگی می‌ کند.
غلامرضا کاتب با بیان این مطلب، اظهار کرد: تفکری که با اعتقادات مردم بازی کند و موجب جریحه‌ دار شدن شود یقیناً‌ باید با آن افراد برخورد شده و اجازه ندهند که اینگونه تفکرات دینی مردم مورد خدشه و سوال قرار گیرد.
وی افزود: این مسأله تنها در مورد اسلام نیست بلکه شامل سایر ادیان هم می‌ شود که هر کسی باید نسبت به دین خود احترام بگذارد. البته ما مسلمان هستیم و نباید اجازه دهیم به تفکرات دینی مردم توهین و بی‌ احترامی شود.
نماینده مردم گرمسار در مجلس، خاطرنشان کرد: حتماً شورای نظارت بر صدا و سیما به این موضوع ورود می‌ کند و اگر چنین مسأله‌ ای اتفاق افتاده باشد باید عذرخواهی کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *