"; چگونه فایلهای هک را شناسایی کنیم؟ *tooptarinha.com | هفیان - دانلود آهنگ فیلم رمان عاشقانه

چگونه فایلهای هک را شناسایی کنیم؟ *tooptarinha.com


وقتی شخصی فایلی را برای شما ارسال می کند، در پیغامی که برای شما مبنی بر تایید آن می آید، نام شخص فرستنده، نام فایل، حجم آن و همچنین فرمت واز این قبیل اطلاعات در آن قید شده است. شما باید توجه داشته باشید که آیا فایلی که برای شما ارسال شده است ، از لحاظ نوع و فرمت، همان فایلی است که قرار بوده ارسال شود، یا خیر؟

در حقیقت مثلا اگر میخواهید عکسی را دریافت نمایید، باید فایل مربوطه پسوند JPG یا یکی از پسوند های فایلهای گرافیک را داشته باشد، ( نه اینکه فایلی با پسوند Exe و یا Bat یا Com برای شما ارسال شود و فرستنده هم مدعی باشد که این یک فایل تصویری است). در واقع فایلهایی که با نرم افزارها Magic-ps ساخته شده اند، دارای پسوند هایی نظیر SCR یا Exe و … و یا مثل (mypic.jpg.exe) می باشند،که نشان دهنده آن است که فایل فرستاده شده، یکی از انواع فایل های ساخته شده توسط برنامه Magic-ps یا برنامه های مشابه است، که برای به دست آوردن پسوورد شما میباشد.

بنابراین همواره نوع پسوند فایلهای دریافتی را زیر نظر داشته باشید و بدانیدکه از این طریق و قبل از هر چیز میتوانید تا حد زیادی از کیفیت، نوع و چگونگی عملکرد و ماهیت یک فایل اطلاع حاصل کنید.

برای اطمینان و امنیت بیشتر حتما یک نرم افزار ضد ویروس معروف و به روز شده بر روی کامپیوتر خود داشته باشید وهمواره فایلهای دریافتی از اینترنت را اسکن نمایید تا امنیت و اطمینان شما درصدبالاتری داشته باشد و درصد تخریب اطلاعات کامپیوتر توسط ویروس ها بسیار کم شود.

از همینجا هم میتوانید آخرین ورژن آنتی ویروس نود 32 را دانلود کنید *برای دانلود همینجا کلیک کن *

چگونه فایلهای هک را شناسایی کنیم؟ *tooptarinha.com

Copyright © 2010 -www.Tooptarinha.com

** مهم ** عضویت در توپ ترینها فقط تا عید نوروز رایگان می باشد **

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

  1. far64zad گفت:

    salam vagean khob bod // mamnon bazanm matalebe jadid bezanin

  2. tooptoopi9293 گفت:

    سلام.از اینکه مطالب توپ ترینها را می پسندید خوشحالم و از اینکه عضو سایت خودت (توپ ترینها) شدی خیلی ممنونم.

  3. ستیا گفت:

    اینم مثه بقیه مطالب اموزنده بود.مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + نه =