"; چگونه فايلهاي هك را شناسايي کنيم؟ *tooptarinha.com – هفیان – دانلود آهنگ فیلم رمان عاشقانه

چگونه فايلهاي هك را شناسايي کنيم؟ *tooptarinha.com


وقتي شخصي فايلي را براي شما ارسال مي کند، در پيغامي که براي شما مبني بر تاييد آن مي آيد، نام شخص فرستنده، نام فايل، حجم آن و همچنين فرمت واز اين قبيل اطلاعات در آن قيد شده است. شما بايد توجه داشته باشيد که آيا فايلي که براي شما ارسال شده است ، از لحاظ نوع و فرمت، همان فايلي است که قرار بوده ارسال شود، يا خير؟

در حقيقت مثلا اگر ميخواهيد عکسي را دريافت نماييد، بايد فايل مربوطه پسوند JPG يا يکي از پسوند هاي فايلهاي گرافيک را داشته باشد، ( نه اينکه فايلي با پسوند Exe و يا Bat يا Com براي شما ارسال شود و فرستنده هم مدعي باشد که اين يک فايل تصويري است). در واقع فايلهايي که با نرم افزارها Magic-ps ساخته شده اند، داراي پسوند هايي نظير SCR يا Exe و … و يا مثل (mypic.jpg.exe) مي باشند،که نشان دهنده آن است که فايل فرستاده شده، يکي از انواع فايل هاي ساخته شده توسط برنامه Magic-ps يا برنامه هاي مشابه است، که براي به دست آوردن پسوورد شما ميباشد.

بنابراين همواره نوع پسوند فايلهاي دريافتي را زير نظر داشته باشيد و بدانيدکه از اين طريق و قبل از هر چيز ميتوانيد تا حد زيادي از کيفيت، نوع و چگونگي عملکرد و ماهيت يک فايل اطلاع حاصل کنيد.

براي اطمينان و امنيت بيشتر حتما يک نرم افزار ضد ويروس معروف و به روز شده بر روي کامپيوتر خود داشته باشيد وهمواره فايلهاي دريافتي از اينترنت را اسکن نماييد تا امنيت و اطمينان شما درصدبالاتري داشته باشد و درصد تخريب اطلاعات کامپيوتر توسط ويروس ها بسيار کم شود.

از همينجا هم ميتوانيد آخرين ورژن آنتي ويروس نود 32 را دانلود كنيد *براي دانلود همينجا كليك كن *

چگونه فايلهاي هك را شناسايي کنيم؟ *tooptarinha.com

Copyright © 2010 -www.Tooptarinha.com

** مهم ** عضويت در توپ ترينها فقط تا عيد نوروز رايگان مي باشد **

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

  1. far64zad گفت:

    salam vagean khob bod // mamnon bazanm matalebe jadid bezanin

  2. tooptoopi9293 گفت:

    سلام.از اينكه مطالب توپ ترينها را مي پسنديد خوشحالم و از اينكه عضو سايت خودت (توپ ترينها) شدي خيلي ممنونم.

  3. ستیا گفت:

    اینم مثه بقیه مطالب اموزنده بود.مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *